Značky oblečenia, ktoré by vám v šatníku nemali chýbať

Dátum:

Ľudia milujú módne značky! Niet divu, tie, ktoré dobre poznajú v nich vzbudzujú pocit dôvery, konzistentnosti a sú zárukou kvality. Popredné značky, ako napríklad Givenchy alebo Balmain, navyše ponúkajú omnoho viac než len samotné produkty alebo služby – vyvolávajú spomienky, emócie a tvoria osobnosť svojho nositeľa. Prečo by teda tieto dve značky rozhodne vo vašom šatníku nemali chýbať?

Givenchy ako kráľ elegancie a neformálneho luxusu

So svojimi svetoznámymi kolekciami pánskej a dámskej módy Givenchy od svojho založenia v roku 1952 zmyselne reinterpretuje eleganciu, sofistikovanosť i ženskosť. Hubert de Givenchy bol ambicióznym vizionárom a keď založil svoju značku, mal len 24 rokov. Dokázal predpovedať nielen vznik neformálnej elegancie, ale i sprístupnenie luxusu. Na trh ako prvé uviedol svoje „séparables“ – elegantné blúzky, ktoré skombinoval so svetlými sukňami. Toto bol začiatok jeho úspechu. Množstvo Givenchy tričiek a blúzok s moderným nádychom nájdete v ponuke značky dodnes. Sú veľmi obľúbenou voľbou žien i mužov po cele svete, pretože ich môžete nosiť prakticky kamkoľvek a s čímkoľvek. V sortimente však nájdete aj vysokokvalitné Givenchy plavky, mikiny, nohavice, či rôzne komplety.

Zdroj: www.10k.sk

Balmain športovo i elegantne

Balmain je skutočne výnimočná haute couture značka s naozaj dlhou históriou, ktorá je prítomná v každej kolekcii. Táto značka má na svedomí množstvo pôsobivých dizajnov, ktoré nielen inšpirujú, ale v mnohých prípadoch tiež ohromujú. Každý nový kúsok od Balmain pritom vždy spĺňa neuveriteľne vysoké štandardy značky, ktoré boli stanovené jej zakladateľmi. Všetky dizajny sú tiež jasne prepojené, pričom každý je ľahko identifikovateľný. Tento jedinečný štýl je však charakteristický nielen remeselným spracovaním, ale tiež pocitom dôvery, ktorú do značky vkladajú samotní zákazníci.

Zdroj: www.10k.sk

 

Zážitok z nosenia značky Balmain je tak evidentný. Výnimočnosť tohto oblečenia tkvie najmä v množstve malých detailov, ako odborne prešívané kože, detailné výšivky a množstvo jemných stehov. Balmain navyše zostáva vždy moderný a vždy odráža spôsob, akým sa chcú dnešné ženy a muži obliekať. Nech už teda stavíte na Balmain tričká, mikiny, nohavice, šaty, alebo akýkoľvek iný kúsok, rozhodne neurobíte krok vedľa.

Overené značky, ktoré určujú smer

Či už Balmain alebo Givenchy, obe značky v súčasnosti ponúkajú široký sortiment oblečenia a doplnkov, z ktorých dokážete vyskladať kompletný outfit. Ide o značky, ktoré si svojou kvalitou a dizajnovými, no ľahko nositeľnými kúskami získali lojalitu mnohých zákazníkov na celom svete a vytvorili tak komunitu. Však, pozrite sa napríklad na 10k.sk, vyberte si vašu novú Balmain mikinu alebo Givenchy tričko, a posúďte sami.

Dominik
Dominik
Dominik je mladý a ambiciózny autor, ktorý má vášeň pre všetko, čo sa týka životného štýlu. Píše pre magazín goog.sk, kde sa venuje rôznym témam, ako sú móda, cestovanie, jedlo a osobný rozvoj.

Zdieľaj

Zaujímavé články

Podobné články
PODOBNÉ

Jednoduchy spôsob, ako si vytvoriť domácu mozzarelu

Mozzarella, tá krémová, lahodná talianska syrová delikatesa, je obľúbená...

Aký je rozdiel medzi laktózovu intoleranciou a alergiou na mliečnu bielkovinu?

Intolerancia voči mliečnym výrobkom je problém, ktorý postihuje mnoho...

Tipy na esenciálne oleje

V dnešnom hektickom životnom štýle je dôležité sa starať...

Týchto 7 vecí musí mať dobrý coworking

Práca na diaľku sa stala normou. Je však dokázané,...