Týchto 7 vecí musí mať dobrý coworking

Dátum:

Práca na diaľku sa stala normou. Je však dokázané, že sociálny rozmer coworkingových priestorov motivuje k výkonu a plneniu úloh. Komunita ľudí zhromaždených na jednom mieste, dosahuje svoje ciele oveľa rýchlejšie a pracuje usilovnejšie. Pri výbere coworkingu, je však potrebné vziať do úvahy niekoľko vecí. Priestor, ktorý si prenajmete, vás musí presvedčiť, že je oveľa lepší ako váš domov či kaviareň. Poďme preskúmať niektoré aspekty, ktoré musí coworkingové centrum spĺňať.

1. Najnovšia digitálna technológia

Coworkingové centrá by mali mať najnovšie technológie v priestore, ktorý vytvárajú. V coworking Bratislava sú tieto prvky samozrejmosťou. V HubHub máte k dispozícii LCD screeny, projektory, set audio/video káblov a adaptérov (Jack, HDMI, DP), zvukové systémy a mikrofóny, Apple TV, moderné technológie značky Jabra, Polycon či Flipchart.

2. Skvelé služby

Služby sú jedným z najdôležitejších aspektov coworkingových priestorov. Základom je vysokorýchlostný internet, ktorý je podstatný pre vytvorenie coworkingu. Je to hlavná vec, na ktorú sa členovia spoliehajú. Wifi musí byť vždy silné, rýchle a konzistentné. Coworking HubHub nenecháva nič na náhodu a v zálohe má aj náhradnú sieť. Okrem toho tu nájdete aj odkladacie priestory, priestor na parkovanie bicyklov či služby recepcie.

3. Dostatok miesta

Osobný priestor je veľmi dôležitý pri všetkých pracovných pozíciách. Coworking by mal byť preto dostatočne priestranný a pôsobiť vzdušným a moderným dojmom. Flexibilta v priestore zaisťuje, že pracovníci sa cítia pohodlne a užívajú si potrebné súkromie pri vykonávaní svojej práce. V coworkingu HubHub oceníte napríklad aj súkromné telefónne búdky, takže vaše telefonické rozhovory nebudú rozptyľovať tých, s ktorými zdieľate svoj priestor.

4. Pohodlný nábytok

V coworkingu strávite, s najväčšou pravdepodobnosťou, dosť veľa času. Je preto rozumné, aby ste si hľadali pracovnú plochu, ktorá je pre vás pohodlná. Vývojári coworkingových priestorov to vedia, a preto vyberajú pohodlné stoličky a pevné stoly, ktoré zaistia pohodlie po celý deň. Dobrá stolička zaručí správne držanie tela, ktoré zabraňuje problémom s chrbtom. To vedie aj k menšej únave pri práci. Presne tieto jednoduché veci zvýšia vašu produktivitu, čo je jedným z cieľov, keď sa snažíte nájsť dobrý coworkingový priestor.

5. Moderný dizajn

V čase, keď zamestnanci môžu pracovať odkiaľkoľvek, kde majú internetové pripojenie, musí coworkingový priestor poskytovať o čosi viac, ako len stoly. Malo by to byť pracovné prostredie, ktoré podporuje spojenie, produktivitu, zdravie a bezpečnosť zamestnancov. Coworking by preto mal mať veľa miesta na spoluprácu a málo prekážok. Nemusí to byť úplne otvorená kancelária, ale premyslený priestor navrhnutý na spoluprácu. V HubHub je okrem klasického “openspace” k dispozícii aj niekoľko formálnych zasadacích miestností, a tiež tichých oblastí pre individuálnu prácu.

6. Vybavená kuchyňa

V kancelárskych priestoroch je dôležitá aj dobre vybavená kuchyňa. Neznamená to mať sporák plne vybavený rúrou a grilom, ale to najnutnejšie, ako je mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar, rýchlovarná kanvica a podobne. Niektorí ľudia si so sebou nosia obed z domu, preto chladnička na udržanie čerstvosti potravín a mikrovlnná rúra na ich zohriatie prídu veľmi vhod. V HubHub v kuchynke vždy nájdete aj kávu, čaj a drobné občerstvenie, ktoré vám spríjemní váš pracovný deň.

7. Je prístupný 24/7

Vytvorenie flexibilného pracovného priestoru znamená, že na prvé miesto kladiete potreby svojich členov. Poskytujete im také možnosti, aby vyhovovali ich potrebám. Ľudia chcú coworking, ktorý sa prispôsobí ich životnému štýlu, a nie naopak. Coworking HubHub je otvorený 24/7, počas víkendov aj sviatkov. Svoje miesto na prácu si tu nájdu všetky ranné vtáčatá a takisto aj nočné sovy. Nikto vás nebude naháňať (okrem vášho šéfa) a určovať vám, kedy máte s prácou začať a dokedy ju musíte dokončiť.

 

Zdieľaj

Zaujímavé články

Podobné články
PODOBNÉ

Rady pre fajčiarov, ako skoncovať s fajčením

Fajčenie je zlozvyk, ktorý môže mať vážne následky na...

SPF krém – investícia do zdravia a krásy pokožky

Slnečné lúče sú jedným z najväčších nepriateľov zdravia pokožky....

Botox – Zbavte sa vrások bez skalpela

V dnešnej dobe je starnutie procesom, ktoré mnohí ľudia...

Ako si vytvoriť kozmetické produkty doma?

Vyrobiť si vlastnú kozmetiku z prírodných ingrediencií je zábavné,...